Opravy permanentného makeupu

Profesionálny permanentný makeup Bratislava

Opravy permanentného makeupu

Ak už máte zle vytetovaný permanentný makeup sú 3 možnosti ktoré fungujú:
Kompletná rekonštrukcia obočia /na 90% sa opravuje obočie/:
 • vytetuje sa nový tvar a nežiaduce tetovanie / mimo správnej línie sa odstráni bud telovou kamuflážnou farbou
 • alebo sa odtetuje metodou SC colorX. ktorá je na báze kyseliny mliečnej, ktorá vytiahne z pokožky nežiadúci pigment.
 • alebo odstrániť / eliminovať s metódou REMOVAL, na báze soľného roztoku

REMOVAL - nová metóda ako odstrániť alebo opraviť zle urobený permanentný makeup z pokožky bez laseru a bez jaziev.


Posledné roky som sa zamerala na opravy permanentného makeupu a hľadala nové možnosti, metódy ako dosiahnuť čo najlepší výsledok. Pravidelne absolvujem nové školenia v zahraničí. Nedávno som priniesla na Slovensko novú revolučnú metódu REMOVAL, ktorá šetrne odstráni pigment z pokožky.

V čom je táto metóda iná?
REMOVAL je na báze soli, obsahuje až 70% soli, ktorá pokožku výborne hojí a zvlhčuje.Počas procedúry soľ pigment vytlačí von a s lymfou odchádza pigment preč. Rozdiel v odtieni je vidieť hneď po zákroku. Napríklad chladne, sivo-modré obočia získajú teplejší odtieň. Podstatný rozdiel v sýtosti uvidíte v priebehu hojenia, najlepší efekt po 1 mesiaci.
Technický postup je podobný ako tetovanie. Do pokožky sa v tetuje roztok, ktorý na seba viaže pigment a telo ho postupne vylučuje. Roztok pri zapracovaní nepoškodí pokožku, netrhá ju. Soľ pigment v pokožke rozriedi.

Odstránenie s metódou REMOVAL je 100% bezpečné, neostanú po nej žiadne jazvy, naopak pokožku hydratuje, lieči a prípadné jazvičky po lasery eliminuje.
Koľko sedení budete potrebovať na odstránenie vášho tetovania sa vopred určiť nedá, zavisí to od toho ako starý je váš permanentný makeup, tým nižšie je pigment uložený v pokožke.
Výsledok môže byť o 70% -50% alebo o 30% svetlejší.
Touto metódou je možné pomôcť odstrániť obočie, kontúry pier ale aj očné linky. Odstránenie pigmentu pomocou Removal metódy môžu podstúpiť aj tehotné ženy.

REMOVAL REMOVAL - nová metóda ako odstrániť alebo opraviť zle urobený permanentný makeup z pokožky bez laseru a bez jaziev.


Odstránenie metódou SC colorX


Je možné odstránit' akúkoľvek farbu po PMU?
 • Metóda SC colorX je založená na prirodzenej reakcii tela. Touto metódou je možné odstrániť všetky pigmentové farby. Unikátne na tejto metóde je skutočnosť, že už na prvý krát je akákoľvek farba z tetovanej zóny preč.
 • Laserové odstránenie funguje až pri teplote 800 - 900°C, lúč zasiahne kožu a teplota pri danej vlnovej dĺžke napr. 1064 nm rozbije molekulu čiernej farby, zmení jej farbu (ide iba o korekcie zo sivej na hnedú), následne po d'alšom opakovaní sa molekula farby rozrušuje a postupne sa farebné čiastočky vyplavujú z tela von. Navyše, laserové odstránenie nefunguje pre odstránenie všetkých farieb.
Je metóda SC colorX bolestivá?
 • Je menej bolestivá než laserové odstránenie, ktoré páli a čo zvyšuje pocit bolestivosti.
 • Na druhej strane, metóda SC colorX spočíva vo vpravení tekutého odstraňovača pomocou 3-micro ihly (modulový kartridžový systém) do kože a to do hĺbky max. 1 mm. Laserový lúč preniká hlbšie.
Hrozia po odstránení PMU metódou SC colorX, že ostanú jazvy?
 • Nehrozí, avšak u nízkeho % klientov môžu nastat' dočasné hyper-trofické jazvičky, ktoré sa časom vytratia. Závisí to od samotnej kože, jej schopnosti vyhojit' sa, ako aj od následnej domácej starostlivosti.
 • SC colorX terapia sa opakuje max 2-3 krát a to po 6- 8 týždňových intervaloch, pričom v mieste, kde sa už aplikovala prvý raz, už netreba aplikovat'. Farba po prvom raze je preč. Je vylúčená z tela úplne.
Starostlivosť po odstránení PMU:
 • Udržujte pokožku suchú a čistú 3 dni, potom potierať Ha gelom, ktorý obdržíte. Hojenie trvá podobne ako po tetovaní 7-10 dní
 • Chráňte pokožku pred trením oblečenia, pokožka musí dýchať, nesmie sa vo vode namáčať ničím to neprekrývajte
 • Chrastička tak ako pri tetovaní, tak aj po odstránení permanentného make-up musí sama zliezť, nesmie sa nasilu strhnúť, aby neostala jazvička
 • Ked odpadne chrastička, nová pokožka zatiaľ nemôže vytvoriť melanín, ktorý je potrebný pre ochranu proti škodlivému UV žiareniu.
 • Agresívne slnečné žiarenie môže spôsobiť tvorbu keloidov, ktoré produkuje pokožka na svoju
Darčekové poukážky:


Darujte svojej priateľke, manželke, mame či kamarátke k sviatku či k Vianociam darčekovú poukážku na permanentný make-up v hodnote, ktorú si určíte sami.

ukážka

mojej práce

pred

po

Galéria