Referencie

Profesionálny permanentný makeup Bratislava

Referencie spokojných zákazníkov

Lucia Lukacsová
Jún 2023

referencia z google.com

Nemám čo vytknúť! Miriam je jednoducho PROFESIONÁLKA so zlatými rúčkami proste TOP, klobúk dole pred Vašou prácou, robíte ju s láskou a radosťou ❤️

Eliška Hubková
Jún 2023

referencia z google.com

Miriam je veľmi milá žena, skvelá práca, vie poradiť a vysvetliť všetko na čo sa opýtate. Vrelo odporúčam.

Petra Polakovičová
Máj 2023

referencia z google.com

Miriam nie je len absolútny virtuóz vo svojom povolaní, ale aj úžasný človek, veľká profesionálka. Po veľmi milom privítaní v krásnych glamour priestoroch si vypočula moju predstavu, vysvetlila mi čo budeme robiť a namiešala farbu obočia presne pre mňa. Po príjemnom rozhovore som od nej odchádzala s úsmevom a myšlienkou, že mám nielen najkrajšie obočie na svete????ale aj s pocitom veľmi príjemne stráveného času. Určite sa k nej budem vracať.

Martina Meteličková
Máj 2023

referencia z google.com

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať aj týmto spôsobom p. Miriamke za dokonale odvedenú prácu a zlaté ručičky. Je to úžasná osoba, ktorá svoju prácu vykonáva na 100% a zvolí pre klientku ten najvhodnejší spôsob tetovania. Je vidieť, že sa svojej práci rozumie, robí ju s radosťou a maximálne profesionálne. Dlho som sa rozhodovala ku komu ísť a svoju voľbu absolútne neľutujem. Ešte raz veľká vďakaaaa :)

Lucia Arendášová
Apríl 2023

referencia z google.com

Dobrý deň.

Ďakujem Mirke za jej neskutočnú profesionalitu a ľudsky prístup. Za mňa najlepšia odbornícka na obočie.

Nora Kovačíkova
Marec 2023

referencia z google.com

Mirka je osobnosť. Keď som ju stretla, že rešpekt. Krásna, múdra, a v neposlednom rade ma radost z prace.
Aplikuje úpravu obočia podľa potrieb, a navrhne možnosti ktoré sú najvhodnejšie pre danú osôbku.
Ma osobity pristup, a nikdy nesklame s profesionalitou.
Všetko je prirodzené a nádherne.
Prajem veľa úspechov takýmto ľudom. Zaslúži si.

Eva Horvathová
Február 2023

referencia z google.com

Mirka, ďakujem za krásne obočie.
Opäť ako vždy už niekoľko rokov, úžasne odvedená práca.
Pekné prostredie, milý úsmev je samozrejmosťou.
Vždy sa teším na návštevu vo vašom salóne.
Ešte raz vďaka.
Vrelo odporúčam.

Eva Einetterová
Január 2023

referencia z google.com

Miriam je pre mňa, odkedy ju poznám, jediná a zaručená voľba. Je to profesionálka, ktorá dokáže vo svojej práci robiť zázraky na počkanie. Jej práca absolútne prevýšila moje očakávania, absolútna precíznosť a zmysel pre detail. Obočie mi už viac krát urobila nádherné, prirodzené, vykorigovala ním aj isté nesúmernosti v tvári. Je veľmi príjemné neustále dostávať komplimenty na obočie a teraz nehovorím len za seba, toto poznajú všetky zákazníčky Miriam????
Ďakujem ti Miriam za najkrajšie obočie, za to ako sa výborne vždy u teba cítim, za to že si výborný človek a za naše debaty...a v tých krásnych nových glamour priestoroch aj za to, že sa na chvíľu cítim ako princezná????

Darinka Čikošová
December 2022

referencia z google.com

Skvelá profesionála práca !

Sofia Petrášová
December 2022

referencia z google.com

Dobry den Miriam,
chcela by som sa Vám zo srdca poďakovať za krásne odvedenú prácu. Tetovali ste mi obočie pred mesiacom a potom som odcestovala do Dubaja a neskôr Bruselu, kde mi na konferencii pochválili obočie a pýtali sa kde som bola na permanentnom make upe. Som vďačná za to, že som Vás stretla, ale hlavne vybrala si Vás ako prvú a jedinú tatérku, ktorej môžem dôverovať. Počula som o tom, že je doležíte ihneď od začiatku ísť ku skúseným odborníkom, pretože neskôr môže byt neskoro. Obdivujem Váš talent a profesionálny prístup! Ďakujem veľmi pekne ešte raz!

Katarína Zigová
December 2022

referencia z google.com

Ďakujem za perfektné obočie, som maximálne spokojná. Bola som na obnove po 3 rokoch - MD, kojenie.. už v minulosti som mala robené obočie u Miriam a vždy bolo skvele urobené, profesionálny prístup a farebné tvary vždy dokonale prevedené...môžem vrelo odporučiť milý ľudsky prístup v dnešnej dobe je jediný bonus. ĎAKUJEM

Andrea Jurkovičová
December 2022

referencia z google.com

Dlho som hľadala profesionálku, ktorej som zverila do rúk moju tvár. Moje obočie bolo v nevhodnom tvare a čierno šedej farby. Potrebovala som ho najskôr odstrániť a potom vytvoriť nanovo. Pani Miriam som našla na internete, mala dobre referencie, tak som si objednala. Od prvého momentu som vedela, že som dobre, že som na správnom mieste av správnych rukách. Profesionálny prístup, prax a estetické cítenie.
Jej prvá otázka bola: „To vam kto urobil? Vaša tvar potrebuje zjemniť. Bude to dlhý proces ale stojí to za to.“
A tak som sa jej zverila do ruk. Po zákroku špeciálnym lakom a soľou som upokojila sladkou odmenou a uvedomením si, že sme o krok bližšie k môjmu novému obočiu.A takto to šlo 9 mesiacov. Odstraňovanie, hojenie, odstraňovanie a hojenie… vždy keď som potrebovala odpoveď na moju otázku, pani Miriam bola promptná, ľudská a profesionálna. Až prišla tak chvíľa. Pocítil som ako sa so mnou teším a veľmi precízne a trpezlivo mi vytvoril krásne nové obočie púdrovou metódou. Popri tom nám hrala príjemná hudba a počas krátkych prestávok ma pani Miriam ponúkala marlenkovými guličkami. Jej ťahy ihlou sú presne a rýchle. Takto si predstavujem profesionálku. Vie hneď poradiť a urobiť aj zmenu. No a táto zmena fakt stala za to. Mám krásne obočie a som veľmi spokojný s prístupom do posledného stretnutia.

Lucie L.
November 2022

referencia z google.com

Super obočie!

Martina Murčová
Október 2022

referencia z google.com

Salón vrelo odporúčam. Miriam je perfektná odborníčka, hneď ako som vošla do dverí, videla, že tvar môjho obočia nie je vôbec dobrý. Profesionálnejší prístup a výsledok som ešte nezažila. Obrovské šťastie, že som sa dostala pod jej šikovné ruky :-) Je dôsledná, presná, príjemná a empatická.Ešte raz veľmi pekne ďakujem :-)

Jana Gádošiová
August 2022

referencia z google.com

Úžasná Mirka, precízna a šikovná. Spravila zo mňa inú osobu. Obočie som mala vypadané a teraz som úplne iná. Výborná práca. Prácu Mirky môžem len vyzdvihnúť na najvyššiu úroveň. Kto chce krásne púdrové obočko, šup k Mirke na permanent makeup.

Maria Hahnekamp
Jún 2022

referencia z google.com

Profesionálna práca!
Moje predchádzajúce obočie z iného salónu bolo nepekné a nedobre urobené. Už som si myslela,že sa to nebude dať opraviť. Ale internetové portály ma priviedli k Miriam a veľké prekvapenie!!! Miriam zachránila! Asi po dvojhodinovom oddychu v príjemnom prostredí a relaxačnej hudbe je moje obočie nádherné, má krásny tvar, primeranú farbu a vyzerá prirodzene. Miriam je veľmi milá a úprimná. Vie čo robí a robí to s láskou. Som veľmi spokojná. Dámy zverte sa do rúk odborníčok!
Ďakujem Miriam!

Jana Trondl
Máj 2022

referencia z google.com

Ich habe das erste Mal meine Augenbrauen tätowieren lassen und obwohl mir die Entscheidung nicht leicht gefallen ist, ob ich dies machen soll, oder nicht, muss ich sagen, dass es die absolut richtige Entscheidung war. Alles war sehr professionalell und kompetent. Einfach top! Danke 

Ivana Arestová
Máj 2022

referencia z google.com

Ďakujem mám krásne obočie! Som veĺmi spokojná super prístup všetko som nechala na Mirku a urobila som dobre, nie dobre, výborne !

Mia Pappilon
Apríl 2022

referencia z google.com

Pani Miriam je neuveriteľne šikovná, milá, príjemná a vie perfektne poradiť všetkým ženám, ktoré chcú vylepšenie, aj keď nevedia aké presne.
Ja som u nej absolvovala PMU očných liniek a obočia. Aj jedno aj druhé som mala príšerné po predošlých "odborníkoch" a bolo to naozaj náročné dať to do poriadku. Ale pani Miriam to zvládla a teraz mám krásne linky a ešte krajšie obočie. Neverila som, že to niekto dokáže zachrániť. Ale dokázal. Je proste zázračná ! Odporúčam tento salón všetkým ženám, ktoré chcú vyzerať dokonale krásne a vždy upravené.Som nadmieru spokojná a to mám ešte len pred korekciou.

ĎAKUJEM ♥️

Sandra Kondeková
Marec 2022

referencia z google.com

Ďakujem za krásne obočie... pani Miriam je výborná!...odporúčam

Mária Hliváková
Február 2022

referencia z google.com

Musím iba súhlasiť so všetkými pozitívnymi referenciami na odbornosť a profesionalitu pani Miriam Madovej. Na základe odporúčania ostatných som si na permanentný maku-up obočia a pier vybrala práve ju. Neľutujem to, odviedla perfektnú prácu. Okrem toho je to veľmi príjemná a milá osôbka, na ktorej vidieť, že ju jej práca baví. Napriek tomu, že tetovanie nie je zrovna bezbolestná procedúra, cítila som sa v jej salóne veľmi príjemne. Ešte raz ďakujem.
Služby: Pery, obočie

Z. Kvetanová
November 2021

referencia z google.com

Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať pani Miriam za perfektne odvedenú prácu môjho nového obočia  s ktorým som maximálne spokojná. Moje predchádzajúce obočie (spackané tetovaním) sa nedalo nazvať ani obočím a pani Miriam s jej anjelskými rukami a profesionálnym prístupom zo mňa spravila šťastnejšiu ženu. Návštevu v príjemnom prostredí s ľudským a odborným prístupom pani Miriam vrelo odporúčam.

Ludmila Syvulka
Október 2021

referencia z google.com

Dobrý deň Miriam.
V prvom rade chcem sa Vám veľmi pekne POĎAKOVAŤ za profesionálny a ľudsky prístup.
Ste veľmi milá a sympatická, svoju prácu robíte s veľkou láskou.
Od prvej chvíle som sa cítila veľmi dobre.
ĎAKUJEM.
MÔŽEM MIRIAM MADOVÚ LEN ODPORÚČAŤ.
Veľmi oceňujem konzultáciu, na ktorej TRPEZLIVO vysvetlila, poradila a odpovedala na všetky otázky.
Je to perfekcionistka, ktorej záleží na každom detaily.
O tom svedčí jej prístup k práci a ešte ten nádherný priestor, ktorý vytvorila pre svoje zákazníčky, takú malú oázu relaxu, s príjemnou atmosférou a hudbou.
Odchádzala som oddýchnutá a spokojná s dokonalým výsledkom - mam krásne obočie.
Už sa teraz teším na ďalšie stretnutie.

Stefan Kovacs
Október 2021

recenzie z google.com

Odborný personál...

Barka
September 2021

referencia z google.com

Veľmi prijemne prostredie vďaka pani Madovej, ktorá mi všetko ochotne vysvetlia a poradila.
Zákrok sa dal krásne zvládnuť a obočie teraz vyzerá veľmi pekne tvarovo aj celkový vzhľad tváre je pekný. Ďakujem som rada, že som si zvolila práve tento salón.

Katarína Jedrálová
August 2021

referencia z google.com

Ďakujem za krásne obočie a uľahčenie každodenného života :).

 

Sue Sirrah
Júl 2021

referencia z google.com

Krásny deň pre všetky dámy, ktoré váhajú so svojím skrášlením pomocou služby permanentného makeupu. Stretnúť sa v salóne s Miriam, mi bolo potešením. Pred tým, kým som za rohom svojho domu našla tento krásne zariadený salón, príjemnú dámu, ktorá sa postará o Váš zovňajšok a využije svoje schopnosti umelca a jemné ruky na doladenie Vašej krásy som sa poučila na vlastných chybách. Preto, vybrať si správne, je vybrať si TU!  Služby Miriam využívam už tretí rok a sú na nezaplatenie. Neváhajte buďte spokojná ...žite šťastne s krásnym úsmevom na tvári.

Katarína Fedoronková
Jún 2021

referencia z google.com

Pred pár rokmi som bola u pani Miriam na očných linkách, teraz na obočí. Opäť musím zopakovať to, čo pred časom, pani Miriam je profesionálka, príjemná, vie poradiť. Ja som veľmi spokojná, tetovanie bolo bezbolestné, obočie vyzerá prirodzene, určite doporučujem aj ostatným.

Barbora Lauren
December 2020

referencia facebook permanent-beauty.sk/komentáre

Som veľmi spokojná a vrelo odporúčam každej žene nechať sa skrášliť v profesionálnych rukách Miriam Madovej.Milá, prijemná, sympatická, citlivá.

Paulína Tvoríková
November 2020

referencia z google.com

Miriam je profesionálna. Milá, sympatická proste úžasná. Obočie je presne podľa mojich predstav vyhovela vo všetkom. Vrelo odporúčam každému kto chce vyzerať perfektne. Tato žena dokáže zázraky.Darčekové poukážky:


Darujte svojej priateľke, manželke, mame či kamarátke k sviatku či k Vianociam darčekovú poukážku na permanentný make-up v hodnote, ktorú si určíte sami.